Рэпетытар беларускай мовы / репетитор белорусского Репетиторы в Минске - Образование на Gde.by 07.08.2026

Рэпетытар беларускай мовы / репетитор белорусского

35 BYN
 
Рэпетытар беларускай мовы / репетитор белорусского

Прывітанне!☀️ Мяне завуць Ксенія, я скончыла БДУ па спецыяльнасці “беларуская і польская філалогія”, дапамагу вам палепшыць веданне беларускай мовы і не баяцца на ёй размаўляць :) Таксама прапаную дапамогу ў засваенні школьнай праграмы, выкананні дамашніх заданняў, павышэнні ўзроўня ведаў.

Выкарыстоўваю падручнікі і інтэрактыўныя платформы, улічваю мэты і пажаданні вучняў, падбіраю патрэбныя матэрыялы і камфортны тэмп. Выкладаю анлайн і афлайн. Разам падбяром зручны для вас фармат і час :)

45 хв. - 35р.
60 хв. - 40р.
Пробны ўрок (40 хв.) бясплатны.
Калі вас цікавяць падрабязнасці, пішыце тут або ў Вайбер / Тэлеграм па нумары , буду рада адказаць!

Минск

Авторизация

Похожие объявления

  • 25 BYN
    Рэпетытар па беларускай мове. Лквдую прабелы ведах па прадмеце Беларуская мова. Дапамагу падрыхтавацца да ЦЭ на вышэйшы бал атарская методыка.
  • 30 BYN
    Давайте знакомиться! Меня зовут Елена Я репетитор по английскому языку. У вашего ребенка трудности с английским в школе Помогу разложить всё по полочкам, исправить оценки и вернуть уверенность в
  • 60 BYN
    Обо мне Преподаю китайский язык детям с нуля, имею 10-летний опыт работы с начинающими и продолжающими учениками. Помогу освоить письменность, поставить произношение и разобраться в грамматике.
  • 45 BYN
    Индивидуальные онлайн-занятия по видеосвязи День и время занятий согласовываем вместе, исходя из вашего расписания. Первое занятие бесплатно.
  • 30 BYN
    В эпоху скоростных изменений английский язык становится базовой необходимостью, поэтому так важно вести легкое о осмысленное обучение, комфортное и самое главное эффективное